• Udział w zawodach sportowych

@@@ Udział w biegach przełajowych sposobem uczczenia

Święta Niepodległości

40 osobowa reprezentacja szkoły rywalizowała na trasach biegowych przygotowanych przy Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Do sportowej walki dzieci zachęcała Katarzyna Kowalska – uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008r., Mistrzyni Polski Seniorek w przełajach na dystansie 8000 m, Mistrzyni Polski Seniorek na dystansie 3000 mprz Uczniowie pilnie słuchali rad Mistrzyni, co przyniosło sukcesy indywidualne i drużynowo.

Medalowe miejsca zdobyli:

•    dystans 250m:

II miejsce Wiktoria Seklecka,

III miejsce Wiktoria Politowska

• dystans 400m

I miejsce Sara Jakubowska

• dystans 600m

II miejsce Dominika Kosińska

Wszyscy uczestnicy biegów zasługują na pochwałę –

drużynowo zajęliśmy  II miejsce.

Poprzez masowy udział w zawodach sportowych dzieci uczciły 93. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

@@@ Gminny turniej piłki nożnej chłopców.

29 września odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców. Uczestnikami byli uczniowie szkół z terenu naszej gminy z klas V i VI. Pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Choceniu, II miejsce Szkoła Podstawowa ze Śmiłowic, III miejsce Szkoła Podstawowa z Wilkowic.

@@@ Gminny turniej unihokeja.

3 października reprezentacje dziewcząt i chłopców brały udział w turnieju unihokeja zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Wilkowicach.

Po zaciętej rywalizacji i problemami z wyłonieniem zwycięscy wyniki przedstawiają się następująco:

dziewczęta: I miejsce S.P. Wilkowice, II miejsce S.P. Śmiłowice, III S.P. Choceń

chłopcy: I miejsce S.P. Śmiłowice, II miejsce S.P. Choceń, III miejsce S.P. Wilkowice.

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki turnieju zdobyła Wiktoria Więcławska uczennica naszej szkoły.

@@@ Powiatowe Biegi Uliczne

23 września 2011  braliśmy udział w Powiatowych Biegach Ulicznych w Choceniu.

W klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych nasi uczniowie uplasowali się

na I miejscu.

Indywidualnie wyróżnienia i nagrody otrzymali: Politowska Wiktoria - III miejsce, Seklecka Wiktoria - IV miejsce, Jakubowska Sara - I miejsce, Patyńska Angelika - III miejsce, Bagińska Wiktoria - IV miejsce, Kosińska Dominka - II miejsce, Więcławska Wiktoria - III miejsce, Koziński Miłosz - II miejsce, Majewski Kacper - IV miejsce, Rosiak Jakub - V miejsce, Sarnowski Damian - VI miejsce, Seklecki Emil - II miejsce, Golasiński Jacek - VI miejsce.

Zdjęcia z biegów:http://spchocen.edupage.org/photos/?gallery=56&photo=album

@@@ Udział naszych uczniów w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

26 września reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły rywalizowały w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych .

Dziewczęta zdobyły III miejsce. W zespole biegały: Kosińska Dominika, Rosiak Malwina, Więcławska Wiktoria, Witkowska Wiktoria, Wasielewska Angelika, Świątkiewicz Katarzyna, Andryjańczyk Natalia, Niemiec Sylwia, Sadzińska Monika.

Gratulacje!!!

@@@  Sukces naszej uczennicy na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Kowalu.

Dnia 20.09.2011 uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali się w finale Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Kowalu.

Uczennica klasy Va - Dominika Kosińska zdobyła I miejsce.

Pozostali nasi reprezentanci osiągnęli następujące wyniki: Emil Seklecki - IV miejsce, Jacek Golasiński - VII miejsce, Sylwia Niemiec - XI miejsce.

Gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia: http://spchocen.edupage.org/photos/?gallery=55&photo=album

@@@ Indywidualne biegi przełajowe

15 września 2011 odbyły się gminne indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na dystansach 800m i 1000m.

Mistrzami gminy zostali: Dominika Kosińska i Emil Seklecki . Drugie miejsce zdobyli : Sylwia Niemiec i Jacek Golasiński. Wszyscy są uczniami naszej szkoły. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Wilkowicach: Daria Zasada i Mikołaj Matusiak. Gratulujemy.

Zobacz zdjęcia: http://spchocen.edupage.org/photos/?gallery=55&photo=album