• Klasy drugie „a” i „b” w Multikinie

• Z okazji MIKOŁAJEK rodzice klas drugich zorganizowali wyjazd do Multikina we Włocławku na film „Dziwny świat”. Film opowiada  o wielkiej przygodzie głównych bohaterów, sile więzi rodzinnych i współpracy w  zgranej drużynie. Aktywny odbiór sztuki filmowej uwrażliwił w dzieciach   szacunek do przyjaźni oraz poszanowania przyrody.

Wychowawczynie

• Mikołajki 2b

• Uczniowie klasy II „b” oczekiwali na przyjście św. Mikołaja pisząc do Niego list. Dziękujemy RODZICOM za pomoc w zorganizowanie Mikołajek.  Dzieci zaplanowały, że tym razem sami zostaną sprytnymi Mikołajami.  Przygotowali prezenty w klasie dla rodziców.  Rodzice byli mile zaskoczeni . Nie spodziewali  się  upominku w swoich butach. Cieszymy się, że dało to wiele radości i uśmiechu zarówno DZIECIOM jak i Rodzicom.

J.Podlaska    A.Wojtczak

• Sukces Kamili Jędrzejewskiej

• Uczennica klasy III b Kamila Jędrzejewska z klasy III b zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na  plakat dotykowy pt. „Znane i lubiane dyscypliny sportowe”.

Plakat ten Kamila wykonała w ramach kampanii społecznej „JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE!” z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIAŁEJ LASKI organizowanej przez Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy i Stowarzyszenie „Visus Supremus”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

• Mikołajki w Przedszkolu

• 6 grudnia  z okazji mikołajek przedszkolaki pojechały do sali zabaw „Rio” we Włocławku. Po świetnej zabawie odwiedziły restaurację Mc Donald's. Po powrocie do przedszkola czekały już tylko na odwiedziny Mikołaja. Okazało się, że wszystkie dzieci w tym roku, były bardzo grzeczne i Mikołaj zawitał do przedszkola z ogromnym workiem prezentów.

Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy za rok!!!

Przedszkolaki: Misie i Krasnale

• Szkolne Mikołajki

• Jak co roku, szóstego grudnia szkoła stała symbolem mikołajowych czapek i reniferowych rogów. Odważniejsi ośmielili się założyć kompletny strój Mikołaja. Obok licznych wyjazdów rekreacyjnych uczniów oraz ich udziału w okolicznościowych zawodach, niecodzienne stroje umiliły obchody Mikołajek. Ci, którzy zaakcentowali obchody tego zwyczajowego święta, mieli prawo być niepytanym. Całości dopełniły słodkie niespodzianki dla każdego ucznia od Mikołaja, który tradycyjnie w tym dniu pojawił się pod pseudonimem Rady Rodziców. Dziękujemy!